Sarışınlar Hangi Parfümleri Kullanmalı?


Parfüm seçiminde ten renginin etkisi oldukça önemli bir noktada bulunuyor. Her kokunun her ten rengiyle uyum içerisinde olmamasından dolayı doğru seçimlerin başarılı şekilde yapılması yüksek değere sahip olmasıyla fark yaratan detayları beraberinde getiren seviyededir. Sarışın ten rengine sahip olanlar için kullanılabilecek parfümler daha çok duygusal, romantik ve çiçeksi kokular olmalıdır. Hem erkekler hem de kadınlar için doğal hissi beraberinde getiren parfüm tercihleri, sarışınlar için ideal tercihlerdir.

Sarışınların Kullanabileceği Parfüm Seçenekleri

Tom Ford – Black Orchid

Paçuli, bergamot ve trüf kokularının bir araya gelmesinden oluşan özel parfümlerden birisi olan Black Orchdi uzun süreli kalıcılık etkisiyle de sarışınlar için tercih edilebilecek en ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Clean – Reserve Smoked Vetiver

Cüretkar parfümlerden birisi olarak tanımlanan Reserve Smoked Vetiver yarattığı etki bakımından üst düzeyde bulunuyor. Sarışınlar için kullanılabilecek en iyi parfümler arasında.

Comme des Garcons – 2

Sarışın erkekler ve kadınlar için kullanıma uygun olan parfümler arasında yer alan 2, hem gündüz hem de geceler için tercih edilebilir. Ladin ağacı esansına sahip olan ürün son derece özel bir deneyimi sağlıyor.

Dolce&Gabbana – Velvet Bergamot

Ten rengiyle tam uyum sağlayan parfümlerden birisi olan Velvet Bergamot, ferah ve enerjik notalarıyla ön planda. Günlük kullanım için uygun olmasıyla tamamen kendine ait detayları hissettirmede etkili seviyede.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir